The FBK08T24H is a fan from NMB.
Features
FBK08T24H features: (1)Brand Name: NMB; (2)Model Number:FBK08T24H; (3)Voltage:24V; (4)Current:0.17A; (5)Size:80*80*25mm.
 FBK04F12HS |
 FAN 40X20 12 VDC W/LOCKED ROTOR |
 Data Sheet |
 Negotiable |
 FBK04F24U |
 FAN 24VDC 2.4W PANAFLOW FBK SRS |
 Data Sheet |
 Negotiable |
 FBK04F24H |
 FAN 24VDC 2.21W PANAFLOW FBK SRS |
 FBK04F12US |
 FAN 40X20MM 12 VOLT W/LOCKED R |
 FBK04F12U |
 FAN 12VDC 2.04W PANAFLOW FBK SRS |
 FBK04F12L |
 FAN 12VDC .90W PANAFLOW FBK SRS |